Stimulátory, vibrační vajíčka

Nový voděodolný Satisfyer Pro 2 Next Generation


Katalogové číslo: Satisfyer
Skladem

Původní cena: 1900 Kč
Sleva: - 16 %
Cena po slevě: 1589 Kč

Popis produktu:

Tagy: vibrátor na klitoris /silikonový vibrátor /vibrátory na klitoris /pulzační vibrátor /luxusní vibrátor /masážní vibrátor /vibrátory pro ženy /vybrator /erotické pomůcky pro ženy

Revoluční erotická hračka pro intenzivnější orgasmus každé ženy přichází v nové dokonalejší verzi.

Nový Satisfyer Next Generation nabízí až o 90% tišší chod a nově také tlačítka + a - pro ovládání vibrací. O poznání větší rozdíl mezi jednotlivými stimulačními stupni. V luxusní matně zlaté barvě s nápisem Satisfyer na těle.

Satisfyer Pro 2 Next Generation skvěle padne do ruky a po přiložení ke klitorisu se postará o nejeden intenzivní orgasmus. Jeho ovládání je velmi snadné! Oválnou hlavu přiložte na klitoris, najděte nejpříjemnější pozici a poté už si jen vychutnávejte ten slastný pocit. Satisfyer nasaje klitoris a pomocí tlakových vln jej stimuluje. Větším oválným tlačítkem můžete postupně přidávat intenzitu pulzací. Celkem jich Satisfyer nabízí až 11. Vypnete nebo zapnete jej podržením menšího kulatého tlačítka. A pokud by Vás Satisfyer omrzel, vezměte jej s sebou do vany.

Údržba:
Před i po každém použití opláchněte Satisfyer vlažnou vodou. Pro lepší očištění odejměte stimulační klobouček a použijte čistící prostředek určený na silikonové pomůcky. Nabíjení magnetickou USB nabíječkou.

Barva: Měděná
Materiál: ABS plast a hypoalergenní lékařský silikon
Celková délka: 16cm
Šířka: 4cm
Nabíjení: Magnetický USB kabel (Součást balení)
Voděodolné

Objednejte si také Náhradní silikonové hlavice 5ks

Další verze oblíbeného stimulátoru:


související produkty:

 Sexshop názvem Eroplus.cz doporučuje obchodního partnera sexshop Willi.cz