>

Stimulátory, vibrační vajíčka

Satisfyer 1 Next Generation


Katalogové číslo: Satisfyer1
Skladem

Původní cena: 995 Kč
Sleva: - 31 %
Cena po slevě: 690 Kč

Popis produktu:

Nová verze nejoblíbenějšího dámského stimulátoru od firmy Satisfyer v krásném elegantním provedení na minitužkové baterie.

Cestovní varianta oblíbeného dámského stimulátoru klitorisu s jednoduchým ovládáním, jedním tlačítkem ovládáte různé stupně stimulace! To je nový Satisfyer 1. S povrchem z kvalitního ABS v bílé a fialové barvě. Elegantní hračka na baterky, kterou již nedáte z ruky. V bílé krabičce, vhodný i jako dárek.

Satisfyer 1 skvěle padne do ruky a po přiložení ke klitorisu se postará o nejeden intenzivní orgasmus. A ovládání je tak snadné! Otvor ve špičce přiložte na klitoris a najděte nejpříjemnější pozici, poté už nemusíte s rukou vůbec hýbat a jen si užíváte. Satisfyer nasaje klitoris a pomocí tlakových vln jej stimuluje. Jedním stiskem tlačítka regulujete intenzitu tlakových vln. Celkem jich Satisfyer nabídne až 11. Vypnete nebo zapnete podržením jediného ovládacího tlačítka.
A pokud Vás snad Satisfyer omrzí, vezměte jej sebou do vany, je naprosto voděodolný a stimulace pod vodou bude ještě intenzivnější.

Údržba:
Před i po každém použití opláchněte Satisfyer vlažnou vodou. Pro lepší očištění můžete odejmout bílý silikonový klobouček a očistit jej prostředkem určeným na silikonové pomůcky.

Barva: Bílá, Fialová
Materiál: Hypoalergenní lékařský silikon, ABS
Celková délka: 14 cm
Pohon: 2x AAA baterie (nejsou součást balení)

Otestovala pro Vás:
Eliška - Specialista prodeje
A pokračujeme v naší hitparádě. Umístění tohoto Satisfyeru v mém žebříčku je na čtvrtém místě. Je to malá cestovní varianta na tužkové baterie. Beru v úvahu, že je to cestovní kousek i když běžné použití na doma si také umím představit. Jednou za čas si vzpomenete a je prostě připraven tady. Přivede vás do extáze úplně stejně jako ty ostatní. Vůbec ho nepodceňujte. Je to malý šikula. Ať už si vyberete jakou koliv variantu Satisfyeru určitě nebudete litovat.
Za celkový dojem, kvalitu a cenu uděluji: 91%
Malý cestovní kousek. Doporučuji ho na občasné použití. Drobnou výtkou k tomuto výrobku za kterou strhávám body je preciznost spojů v plastu.
Levný a kvalitní sexshop s názvem Eroplus.cz nabízí to nejlepší erotické zboží na trhu.