Stimulátory, vibrační vajíčka

Satisfyer PRO DELUXE


Katalogové číslo: SatisfyerDeluxe
Skladem

Původní cena: 1795 Kč
Sleva: - 29 %
Cena po slevě: 1273 Kč

Popis produktu:

Tagy: vibrátor na klitoris /silikonový vibrátor /pulzační vibrátor /luxusní vibrátor /vibrátory pro ženy /vybrator /erotické pomůcky pro ženy

Revoluční novinka pro ženy, kterou už nedáte z ruky! Nyní v novém luxusnějším provedení.

Satisfyer Pro Deluxe přinese do vašeho života rozkoš a nekonečnou bouři orgasmů. Toto je nový Stisfyer Pro Deluxe. V elegantní bílé krabičce, vhodný i jako dárek.

Satisfyer Pro Deluxe skvěle padne do ruky a po přiložení ke klitorisu se postará o nejeden intenzivní orgasmus. A ovládání je tak snadné! Oválnou hlavu přiložte na klitoris a najděte nejpříjemnější pozici, poté už nemusíte s rukou vůbec hýbat a jen si užíváte. Satisfyer nasaje klitoris a pomocí tlakových vln jej stimuluje. Větším oválným tlačítkem můžete postupně přidávat intenzitu pulzací. Celkem jich Satisfyer nabídne až 11. Vypnete nebo zapnete podržením menšího kulatého tlačítka.

Údržba:
Před i po každém použití opláchněte Satisfyer vlažnou vodou. Pro očištění použijte čistící prostředek určený na silikonové pomůcky. Nabíjení magnetickou USB nabíječkou.

Barva: matná Měděná, Bílá, lesklá Měděná
Materiál: ABS plast a hypoalergenní lékařský silikon
Celková délka: 10cm
Šířka: 5cm
Nabíjení: Magnetický USB kabel (Součást balení)
Doba nabíjení: 3 hod
Provozní doba: 120 min
Pozn.: nepoužívejte produkt ke stimulaci déle než 15 min
Voděodolný


Další verze oblíbeného stimulátoru:


Otestovala pro Vás:
Eliška - Specialista prodeje
Z celé řady je to druhý Satisfyer, který mě zaujal. Připomíná mi tvar většího vajíčka, které se vejde do dlaní. Je tak pěkně kulatý, na půl plast a na půl silikon. Plast je na omak tvrdší a chvilku trvá než se zahřeje. Eleganci podtruje zlatorůžový rámeček kolem přepínacího tlačítka. Celkový vzhled působý nejluxusněji z celé řady. Nebála bych se ho doporučit i svým kamarádkám. Ovládání jednoduché a hlavní výhodou je nabíjecí akumulátor. Ať už si vyberete jakou koliv variantu Satisfyeru určitě nebudete litovat.
Za celkový dojem, kvalitu a cenu uděluji: 94%
Chválím nejluxusnější design, nabíjecí akumulátor a velikost akorát do ruky. Strávám bodíky za přepínání programů bez možnosti kroku zpět.
 Sexshop názvem Eroplus.cz doporučuje obchodního partnera sexshop Willi.cz